wtorek, 19 maja 2015

Album dla chłopczykaNie pamiętam już kiedy ostatnio robiłam album! 
Tak się jakoś zbiegło w czasie, że ten konkretny miał zaszczyt przejść premierowe dziurkowanie bindownicą której to szczęśliwą posiadaczką jestem od 2 tygodni :) Nie straszne mi już żadnej grubości strony a dziurkacz rewolwerowy, którego do tej pory używałam do tych celów, teraz przyda się już tylko do pojedynczych dziurek. Aż dziwne jak człowiek szybko przyzwyczaja się do wygody; teraz nie potrafię sobie wyobrazić jak mogłam dziurkować każdy jeden otworek osobno, co chwila ściskając klamrami i sprawdzając czy aby ręka mi nie drgnie i wyjdzie nierówno. A przecież każda strona w takim albumie ma min. 6 otworków :D  O ile piękniejsze jest teraz "dziurkowanie" nie jestem w stanie wyrazić, poza tym że zbindowanie tego albumu zajęło mi z 3 minuty razem z zakładaniem grzbietów, ta daaaaaam! 
Wracając do tego konkretnego albumu, jest dość duży a i przytyje trochę po wklejeniu do niego zdjęć ;)
Stworzony został dla chłopca, który przez los został obdarowany wielokulturowością; stąd międzynarodowy pociąg na okładce pędzi niczym na uwięzi tych bliskich, którzy być może woleliby go zatrzymać przy sobie ;) 
Trzy rożne kraje a flagę każdego łączy biel i czerwień - ta ostatnia jak krew płynąca w żyłach tego chłopca ;) Zapewne jego życie toczyć się będzie już zawsze pomiędzy kontynentami oddalonymi od siebie tysiącami kilometrów...
Tymczasem fajnie będzie podsumować fotografiami pierwszy rok życia i w tym na pewno pomoże album, mam nadzieję, że się spodoba. Jego wnętrze jest pastelowe; w beżach, zieleni, fiolecie, błękitach i turkusie z domieszką łososiowego lub brzoskwiniowego jak kto woli ;)
Pomiędzy kartami tradycyjnie, tagi służące do zapisania jakichś myśli, zdarzeń wiążących się ze wspomnieniem zdarzenia na zdjęciu...
Swoją drogą...uwielbiam oglądać zdjęcia! No i a propos zdjęć - tych będzie tu dziś sporo...

                             
 


Pracę swoją zgłaszam do wyzwania dziecięcego w Craftbar


5 komentarzy: