piątek, 2 marca 2018

Box "książkowy" na 18. urodziny

Dzisiaj mam coś nowego do pokazania; forma w zasadzie ta sama ale nooooo... przecież liczy się wnętrze! :D
W środku taka mini zajawka kilku z wielu zainteresowań adresatki. Kiedy dowiedziałam się, że kocha książki, prowadzi bloga recenzując je, to wiedziałam już, że bez nich ten box się nie obejdzie - zupełnie tak samo jak ja! :D  
Taki stos nowych, nieprzeczytanych jeszcze książek (i tych, które czytamy po raz enty też), to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie znam. Nie zamieniłabym tego na żaden tort (choć także lubię ;) ) i jestem pewna, że osiemnastoletnia Natalia również nie. 
Dla podkreślenia charakteru solenizantki, która uprawia szermierkę przyparłam książki szpadą, a jakże ;)
Całość utrzymana w czerni, bieli, beżu i odcieniach indygo z jeansem włącznie :)




















                                         Pracę swoją zgłaszam do wyzwania w Miszmasz\







i w kobiecym wyzwanu w Towarzystwie Dobrej Zabawy 





piątek, 9 lutego 2018

Zaproszenia na chrzest

 Proste, skromne i eleganckie. Niektóre z nutką lokalnego folkloru :)












                                     Swoje zaproszenia zgłaszam do wyzwania w Artimeno



piątek, 12 stycznia 2018

40. urodziny - męska kartka




Nowy rok, nowe wyzwania, nowe plany i ich zmiany ;) 
Dzisiaj kartka z okazji 40. urodzin - prezent dla mężczyzny, dziennikarza, radiowca i melomana. 
Wspominałam już, że lubię bardzo taką formę? ;)












                                            Pracę zgłaszam do wyzwania w Scrap&me






urodzinowo na bloomcraft.pl




oraz na wyzwanie z tekturką w Papierowym miszmasz


wtorek, 28 listopada 2017

Puk-puk! Dom box rocznicowy

I dziś przychodzę z powinszowaniami z okazji 40. rocznicy ślubu - rubinowej a jakże (pseudorubin obecny!) :)
Małżeństwo, dzieci, rodzina - i najważniejsze wtedy słowo; "dom". 
Nie jako budynek, gmach, ale jako miejsce z którego pochodzimy, które tworzymy, o którym pamiętamy przez całe życie. 
Ten skromny box jest tylko symbolem związku, z którego powstało wiele innych; gdzie z góry, z dobrego nieba spadają nań kolorowe odłamki tęczy pukając w dach i czekając na zaproszenie do wspólnego życia by móc zakwitnać jako nowy kwiat w tym kolorowym ogrodzie...

Cały box jest zdobiony papierem z motywem drewna; wykonane przeze mnie domki także (ach jak się wówczas odzywają we mnie stare marzenia o stolarstwie!) - a płotek sklejony z prawdziwie drewnianych liczmanów córki ( ;) ) pomalowanych farbą w kolorze sepii. Do "podkręcenia" papieru użyłam maski, gesso i stempli.

PS ...i rower Teściowej ;)











Moje "budowlane" wyczyny zgłaszam do wyzwania na Niekartkowie,
w bingo wykreślam koronkę, maskę i perełki.







w bingo na CraftPassion wykreślam listki, napis i kolor czerwony




                                         



                                           a na Scrapek.blogspot.com  robię to na szaro :)