sobota, 29 marca 2014

Ramka z podziękowaniami, nr 1

A teraz coś zupełnie innego, nowego dla mnie. Trochę kombinowałam jak to zrobić, praca introligatorska jednak bardzo mi odpowiada i od jakiegoś czasu żałuję, że nie było jej kiedyś na mojej "liście zawodów" ;) Pomysł "budowy"takiej dwufunkcyjnej ramki jest całkowicie i tylko mój.
Praca jest dość duża; całość ma 32 x 26 cm, sama ramka pomieści zdjęcie formatu 21x15 cm.
 Ta ramka jest częścią całego zestawu ślubnego będącego formą podziękowania pary młodej dla rodziców i babć. Z jednej strony jest ramką na zdjęcie, z drugiej zawiera osobisty tekst podziękowań.
Jak rzadko kiedy jestem zadowolona z tego, co zrobiłam; wszystko jest takie, jakie być miało; trwałe, równiutkie i stabilne -  jak lubię :D  No i mam ochotę zrobić coś podobnego na prywatne nasze zdjęcia, bardzo fajnie mi się to tworzyło! Są przeszycia, wycinanki gotowe i własne (zegar na tle którego stoi para młoda) i moje ukochane wykrojniki "liściaste" :)
Pracę postanowiłam zgłosić do wyzwania kwiatowego Projektu wagi ciężkiej bo też kwiatki są w tej pracy istotne a niektóre z nich zrobiłam własnoręcznie (te z ćwiekami).
Trzy moje najpiękniejsze kwiaty właśnie zasnęły no i dziś krócej spać nam przyjdzie więc ja także uciekam powitać błogi sen... A tak wygląda ramka z tyłu:
4 komentarze: